Ogłoszenia 15.01.2017

  1. Dzisiaj o godz. 16.00 w Sali Widowiskowej Kina ,,Lewart” odbędzie się Noworoczny Koncert Orkiestry Dętej OSP w Lubartowie. Zaproszenie jest skierowane do wszystkich. Wstęp wolny.
  2. Wkrótce obraz na tzw. zasuwie przysłaniający obraz św. Anny z koronami zostanie poddany renowacji, a w tym czasie będzie miał miejsce remont części ołtarza polegający na wymianie elementów drewnianych, które pod wpływem wilgoci wypaczyły się i spowodowały w wielu miejscach zarysowanie obrazu.
  3. W odpowiedzi na owoce roku miłosierdzia nasza parafia przekazuje ofiary na posiłki dla bezdomnych Siostrom Albertynkom. To pokrywa się z przeżywanym Rokiem Św. Brata Alberta. Ofiary można składać przy figurze św. Antoniego z napisem Kuchnia św. Brata Alberta oraz podczas mszy św. w czwartki i piątki o godz. 10.00
  4. W tym roku przypada setna rocznica Objawień Matki Bożej w Fatimie. Zachęcamy do udziału w pielgrzymce organizowanej przy współpracy z parafią. Szczegóły planowanej pielgrzymki znajdziemy w gablocie.
  5. Za tydzień taca na Seminarium Duchowne w Lublinie.
  6. Trwa Wizyta Duszpasterska. Bardzo dziękujemy za możliwość spotkania i wspólnej modlitwy w Waszym domu. Wizyta będzie trwała do czwartku włącznie. Jeśli ktoś w wyznaczonym terminie nie mógł przyjąć kapłana, a pragnie to uczynić, prosimy o kontakt w zakrystii. Do planowanych prac na ten rok jako dar kolędowy dojdzie nieplanowana odbudowa części ogrodzenia cmentarza, które pod koniec roku przewróciło się. Z ofiar kolędowych dokonaliśmy również opłaty za śmieci z cmentarza za miesiąc listopad, które wyniosły 24. 310 zł.

Porządek wizyty Duszpasterskiej:

 

Poniedziałek 16  stycznia

Spacerowa – 2 kapłanów

Chopina domy prywatne – 1 kapłan

3 Maja domy prywatne, Harcerska – 2 kapłanów

Wiśniowa – 1 kapłan

Wtorek 17 stycznia

Blok 3 Maja 24 – 1 kapłan

Blok 3 Maja 2 – 2 kapłanów

Blok 3 Maja 22 – 1 kapłan

Blok 3 Maja 24C – 1 kapłan

Blok 3 Maja 24D – 1 kapłan

 

Środa 18 stycznia

Blok 3 Maja 34 – 1 kapłan

Blok 3 Maja 38 – 1 kapłan

Blok 3 Maja 40 – 1 kapłan

Blok 3 Maja 42 – 1 kapłan

Blok 3 Maja 24 E – 1 kapłan

Blok  Słowackiego 41A – 1 kapłan

Czwartek 19 stycznia

Blok Słowackiego 43B – 2 kapłanów

Blok Słowackiego 45A – 2 kapłanów

Blok Słowackiego 47A – 2 kapłanów