Ogłoszenia 22.01.2017

  1. Dziękujemy Ks. Prof. Bartłomiejowi Krzosowi z Sandomierza za głoszone dziś Słowo Boże.
  2. W imieniu władz Seminarium Duchownego w Lublinie dziękujemy za ofiary złożone na tacę, które przeznaczone są na utrzymanie Seminarium.
  3. Jutro zostanie zabrany do pracowni konserwatorskiej obraz na zasuwie, który nosi tytuł: Święta Rodzina Większa. Prace zostaną wykonane za pozwoleniem Lubelskiego Konserwatora Zabytków i potrwają około miesiąca.
  4. W całym Kościele do środy trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Prośmy Pana w naszych modlitwach o dar jedności rozdzielonych chrześcijan.
  5. Zakończyliśmy Wizytę Duszpasterską. W przyszłą niedzielę podzielimy się refleksjami po wizycie kolędowej. Trwają jeszcze indywidualne zgłoszenia rodzin, które nie mogły nas przyjąć w wyznaczonym terminie. W zakrystii można dokonać takiego zgłoszenia.
  6. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 15.00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
  7. 02 w pierwszą sobotę lutego po mszy św. wynagradzającej Niepokalanym Sercu Maryi planujemy spotkanie opłatkowe dla Członków Kół Żywego Różańca. Szczegóły spotkania podamy za tydzień
  8. Siostry Felicjanki organizują rekolekcje powołaniowe dla dziewcząt. Szczegóły w gablocie.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytanie prasy katolickiej, możemy nabyć ją w sklepiku parafialnym, tam również do nabycia świece zwane gromnicami.