Ogłoszenia: IV Niedziela Zwykła – 29.01.2017r.

  1. Dzisiaj po mszy o godz. 15.00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
  2. Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie zaprasza na Koncert kolęd i pastorałek dziś o godz. 17.00 do Liceum przy ul. Chopina. Wstęp wolny.
  3. W czwartek święto Ofiarowania Pańskiego, zwane Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. odprawimy o godz. 7.30, 9.00, 10.30 i 18.00. Ofiary będą przeznaczone na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.
  4. W piątek, pierwszy miesiąca, spowiedź w kaplicach od godz. 16.15, a w Bazylice od 17.15. Jest to również wspomnienie św. Błażeja, dlatego po mszach św. będzie możliwość przyjęcia błogosławieństwo i modlitwę świecami błażejkami od uchronienia nas od raka krtani i innych chorób gardła, których św. Błażej jest patronem.
  5. W sobotę o godz. 8.00 Msza Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi, a po mszy spotkanie opłatkowe dla Kół Żywego Różańca w sali konferencyjnej starej plebanii
  6. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych po mszy o godz. 9.00 i przed godz. 18.00. O 19.00 Adoracja Najśw. Sakr.
  7. W przyszłą niedzielę przybędą do naszej wspólnoty Siostry Albertynki Posługujące Ubogim, którym pomagamy w prowadzeniu kuchni dla ubogich. Podczas każdej Mszy św. złożą świadectwo życia zakonnego, a po mszach św. przed kościołem będą przyjmować ofiary na potrzeby zakonne.
  8. Zachęcamy do przekazania 1% rozliczenia podatkowego na rzecz Hospicjum św. Anny. Jest możliwość złożenia w kancelarii parafialnej PIT, a osoby kompetentne dokonają wypełnienia dokumentów.