Ogłoszenia 02.04.2017

  1. Hymnem do Ducha Świętego rozpoczęliśmy doroczne Rekolekcje Wielkopostne. Jutro i we wtorek msze św. odprawimy o godz. 9.00, 10.30, 12.00, 17.00 i 18.30. Spowiedź jutro i we wtorek na pół godz. przed Mszą św. Prosimy o udział  w naukach rekolekcyjnych, które głosi Ks. Dr Bartłomiej Krzos pracujący w
  2. Dzisiaj zmiana tajemnic różańca św. po mszy o 9.00 i przed godz. 18.00.
  3. O godz. 14.00 dzisiaj konferencja przed chrztem w Święta, a o godz. 17.15 nabożeństwo Gorzkich Żali.
  4. Za tydzień w Niedzielę Palmową o godz. 11.45 zgromadzimy się przy ołtarzu polowym i w procesji wejdziemy do kościoła. Na pozostałych Mszach poświęcenie palm w świątyni.
  5. Do przyszłej niedzieli włącznie prosimy o przynoszenie trwałej żywności dla ubogich rodzin, możemy ją złożyć do koszy przy obrazie Matki Bożej. Dziś przed kościołem parafialna Caritas będzie zbierać ofiary na paczki świąteczne dla ubogich rodzin.
  6. Również przed świątynią są do nabycia Chlebki Dobroci w cenie 5 złotych.
  7. W ołtarzu głównym jest już odnowiony obraz św. Anny na zasuwie z 1694r. W środę będzie podłączony pod mechanizm opuszczający go. Zostało również wymienione zniszczone płótno tzw. obicie na ścianach między obrazami. Ofiary składane dziś  i jutro będą przeznaczone na zapłatę za odnowiony obraz i zakupione konfesjonały.
  8. W piątek z racji I miesiąca spowiedź w bazylice i kaplicach o stałej porze. Kilku kapłanów będzie spowiadać w innych parafiach w ramach rekolekcji.